V hotelovém vybavení oceníte i praktické předložky ke sprchám a vanám. Ty jsou vhodným doplňkem do každé koupelny, a to hned z několika praktických důvodů. Vybavte jimi i koupelnu ve vašem ubytovacím zařízení a nabídněte tak vašim hostům ještě více komfortu během vykonávání hygieny.

koupelna

Skvělé vlastnosti u froté koupelnových předložek
U hotelového textilu, mezi který patří právě koupelnové předložky oceníte především jejich perfektní savost. A právě to je jednou z nejdůležitějších vlastností u tohoto doplňku. Předložky jsou vyrobené z froté materiálu a jsou tak příjemné na dotek. Kromě savosti je jejich přednost také v tom, že po vysprchování nebo vykoupání člověk nestoupne rovnou na studenou dlažbu, ale na příjemně hřejivou podložku z jemného materiálu.

Bezpečnostní prvek
Kromě toho, že jsou předložky doplňkem určeným ke zvýšení komfortu, oceníte jej i v jiných ohledech. Předně zajistí vyšší bezpečnost a zabrání tak nepříjemnému uklouznutí a úrazu na mokré podlaze.

Bílá klasika
Koupelnovou předložku můžete pořídit v klasickém bílém provedení, které se hodí do každé koupelny. Využijete je jak u sprchového koutu, tak i u vany.

ručníky v koupelně

Snadná a rychlá údržba
Samozřejmostí je také nutnost častějšího praní v hotelových provozech, než je tomu třeba v domácnostech. Pro splnění hygienických požadavků oceníte, že koupelnové předložky je možno vyprat až na teplotu 95°C. A navíc budete mít při úklidu hotelové koupelny o něco méně práce, protože v ní ubydou mokré šlápoty. A to je dalším plusem, který hovoří pro pořízení tohoto interiérového doplňku.

Konec nepříjemného chladu pro nohy
Pořiďte tento praktický a komfortní doplněk i do koupelny vašeho ubytovacího zařízení a zajistěte vašim hostům potřebný komfort. Už žádné nepříjemné postávání na studené dlažbě. S froté předložkou nepříjemný chlad nehrozí.