Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Užijte si domácí limonády bez umělých dochucovadel

 http://www.teaway.cz/p/24935/domaci-limonada-bezinkova-1lJediné, čeho se vám dostane v našem úžasném, domácím a osvěžujícím produktu, jsou plody černého bezu, voda, cukr, pektin, kyselina sorbová a kyselina citronová. Žádná dochucovadla a žádná umělá barviva. Náš sirup z černého bezu vám přinese maximálně přírodní chuti, která vám v létě osvěží a v zimě vás nabije energií. Právě proto, že vám dáváme možnost konzumování po celý rok, se výroba provádí z plodů, nikoliv z květů. Lahodnou chuť domácí limonády si přesto užijete a budete si ji moci vychutnat bez zbytečného trávení volného času v kuchyni jeho přípravou.

Úžasná chuť v krásné skleněné lahvi

Pokud chcete naše sirupy věnovat svým blízkým k narozeninám či jiné příležitosti, tak to můžete v klidu udělat, protože naše lahev a dárkové balení vám zajistí, že z toho budou mít skutečnou radost. Skleněná lahev má originální vzhled, a i díky tomu jsou naše produkty skvělým a netradičním dárkem pro všechny, kdo milují čerstvé ovoce a zajímavé chuti.

Užijte si domácí limonády bez umělých dochucovadel
5 (100%)1