Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Úklidový vozík

Máte v plánu podnikat v oblasti úklidu? Důležité je pořídit si nejen kvalitní zaměstnance, ale také kvalitní a profesionální pomůcky jako je například úklidový vozík. Objednávejte si u nás, najdete zde nepřeberné množství výrobků určených k úklidu nejen velkých prostorů.
Náš profesionální úklidový vozík obsahuje dva kbelíky o objemu 17 litrů, dva kbelíky s objemem 9 litrů, dva hluboké chromované koše, celý vozík je z robustní chromované konstrukce. Je pojízdný díky čtyřem otočným kolečkům, které jsou opatřeny plastovými chrániči proč poškození stěn a nábytku. Nezbytnou součástí je pákový ždímač, držák na pytle, podpěra mopu a držák tyče.

Profesionální úklid může být i doma

Bydlíte ve velkém domě? Už vás nebaví namáhavé a náročné uklizení? Zkuste náš úklidový vozík a uvidíte, že svůj čas nebude věnovat pouze úklidu vaší domácnosti.

Úklidový vozík
Ohodnoťte příspěvek
diaskor-336x280.jpg