Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Nebuďte smutná

Opět stojíte u regálů s velikostí XL a už vás to opravdu nebaví. Nebuďte smutná, naštvaná sama na sebe a zkuste s tím něco udělat. Pozitivní přístup vždy přináší ovoce a naše Krabičková dieta Praha taktéž. Dohodněte si schůzku s výživovým poradcem, společně stanovte jídelníček a hubnoucí plán a pak už si jen jděte za svým snem. Zdravá strava a přiměřená pohybová aktivita vede ke šťastnému konci.

Nevracejte se ke starým zvykům

Každý den jste blíž a blíž svému cíli. Už se nemůžete dočkat, až obměníte šatník a vyrazíte konečně po mnoha letech na plovárnu. Buďte důslední a váš se se stane realitou. Není nic horšího než se po určité době zdravého životního stylu vrátit opět k tomu předchozímu. Hranolky, burgery, zmrzliny, chipsy, … to vše vám může podrazit nohy. Krabičková dieta Praha však bude bojovat s vámi a společně to určitě zvládneme.

trika-cz-336-280-v2.gif
Nebuďte smutná
Ohodnoťte příspěvek