Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Pohyb po vodě, na souši i na sněhu

Pohyb. Slovo, které na jedné straně v mnoha lidech vyvolává negativní emoce, nebo dokonce odpor, a na straně druhé přináší jiným volnost, nespoutanost a svobodu. Patříte-li i Vy k této druhé skupině, pak byste jistě měli zbystřit svou pozornost, pokud jste ještě neslyšeli o skvělém sportu, který je známý jako kiteboarding.

Málo známý sport

O kiteboardingu se zatím příliš nemluví, avšak tento sport se celosvětově těší stále větší oblibě. Je to dáno zejména tím, že provozovat jej můžete nejenom na vodě, ale také na souši (betonu, travnatých plochách) nebo na sněhu. Stačí jen trochu přizpůsobit „draka“ a desku, nebo využít lyže, snowboard, nebo třeba tříkolku. Fantazii se meze nekladou… Pak už je potřeba jen, třeba s námi a dalšími nadšenci, osvojit si základy tohoto sportu. Volnosti, kterou Vám pak nabídne, určitě propadnete!

Pohyb po vodě, na souši i na sněhu
Ohodnoťte příspěvek