Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Pečeme s láskou

 https://www.kuchynedusek.cz/spotrebice-a-drezy/doporucene-spotrebice/lednice/ https://www.kuchynedusek.cz/spotrebice-a-drezy/doporucene-spotrebice/lednice/ https://www.kuchynedusek.cz/spotrebice-a-drezy/doporucene-spotrebice/lednice/ https://www.kuchynedusek.cz/spotrebice-a-drezy/doporucene-spotrebice/lednice/Štrúdl, muffiny, ale i cheesecake, to všechno jsou dobroty, kterým odolá nejeden mlsný jazýček. Můžou se jíst jen tak, ale dodají třešničku na dortu kávě nebo čaji. Tak neváhejte, a rozžhavte troubu ještě dnes! Jdeme péct!

Jablka, skořice a čokoláda

Štrúdl se dá péct na více způsobů. Můžete zvolit klasický s jablky a ořechy, nebo vyzkoušet slanou variantu. U té se fantazii meze nekladou, ale nejznámější ingredience jsou šunka, sýr a kečup. Vraťme se ke sladkému. Muffiny by bez čokolády nebyly tak dobré, jako jsou s ní. Další varianta těchto dortíků je také s krémem. V moderních kuchyních nesmí chybět i novinka v podobě nepečeného dezertu, a je to cheesecake. Nejčastější přísadou je citron, který dodá koláči příjemnou nakyslou chuť. Tak neváhejte, a pusťte se do příprav ještě dnes!

Pečeme s láskou
Ohodnoťte příspěvek