Sam Powell

Pokud hledáte cestovní kancelář, která vždy splní Vaše očekávání a poskytne Vám ty nejlepší služby za szuper ceny, pak jsme tu právě pro Vás. Obraťte se na nás a užijte si báječnou dovolenou bez starostí.

Zastavárna

Ocitli jste se ve finančních potížích a potřebujete si půjčit pár desítek tisíc Kč? Nemáte nikoho, kdo by vám mohl půjčit a na banku se spoléhat nemůžete nebo nechcete? Zástava automobilu by mohlo být vhodné řešení právě pro vás! Naše zastavárna sídlí v Praze. Svěřte váš vůz do našich rukou a my vám okamžitě vyplatíme dohodnutou půjčku.
Jaké automobily naše zastavárna příjímá? Každý automobil, který je mladší sedmi let! Další podmínky jako platný technický průkaz, který svědčí o vašem vlastnictví vozu, je samozřejmostí. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více podrobností.

U nás neproděláte

Pokud vám nějaké okolnosti zabrání splatit půjčku ve sjednaný termín, k propadnutí zástavy se schylujeme až v poslední řadě, kdy náhradní termíny splátky a jiné dohody selžou. Pokud na propadnutí zástavy kutečně dojde, automobil bude nabídnut autobazaru a prodej následně zůčtován. Váš dluh tak bude smazán a zbylou částku z prodeje vám vyplatíme. Proto neváhejte, naše zastavárna aut je vaše naděje.

250x250-2-1474093619.jpg
Zastavárna
4 (80%)1
Vesel
</div>

<div class=